KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367020
nr 1436 7020
signerad, Indian. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 34x42, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:59:17
150 kr
350 kr
600 kr
700 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)